IMS AŞ

International Marketing Services A.Ş.

Hakkımızda

İMS TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TURİZM GIDA ULUS.PAZ.ORGANİZASYON ve TİC.A.Ş.

Şirketimiz 24.10.2000 yılında, PTT Biriktirme ve Yardım Sandığına gelir kaydedici her türlü faaliyet ve hizmetleri sunmak için kurulmuştur.
Şirket ilk faaliyetini PTT Genel Müdürlüğü’ne ait olan APİM posta ayırım ve dağıtım işi ile yapmıştır. 01.01.2001 - 28.02.2002 tarihine kadar dağıtım araçları (araçlar şirket adına kayıtlı değil kiralık kullanılmıştır) ve 140 personel ile bu işleri yapmıştır
2002 yılına kadar bu işi yapmış daha sonra, o dönemde çıkan kanunla bu işi devam edememiştir.
2002 yılından sonra PTT Biriktirme Yardım Sandığına ait Bayındır 2 Sokak da yer alan misafirhanesini 2010 kadar işletmiştir.
2009-2013 yılları arasında hem sandığı tanıtımı hem de genel kültür amaçlı 7 adet Bülten 4 adet Dergi çıkartmıştır.
2018 yılına kadar PTT Genel Müdürlüğü’nün eğitim seminerlerinin yapılacağı otellerin teminini ve aracığını yapmıştır.
2010 Yılından PTT BYS üyelerine Kredi sistemi ile Dayanıklı Tüketim Malları ve Elektronik Eşya satışımız devam etmektedir. Bu kapsamda her türlü beyaz eşya, televizyon bilgisayar ve cep telefonları satışlarımız www.byspazari.com sayfasından tanıtımı ve satışı yapılarak, üyelerimiz adreslerine teslim edilmektedir. Üyelerimiz ürün alımlarını web sayfası üzerinden siparişi verilerek, Sandık üyelerine özel ürün alımı için, 25.000.-TL’ye kadar en az 4 en fazla 24 ay vadeyle kampanya kredisi kullanma yöntemi ile satışı yapılmaktadır..
Sandığımız; üyelerine çok uygun seçenek ve fiyatlarla mal, hizmet sunmak, gelirlerini arttırmak amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.
Bu kampanyalarda ve ticari faaliyetlerde kâr oranları düşük tutularak, asıl kâr üyeye yansıtılmaktadır.
Artık ihtiyaçlarınız elinizin altında. Adresinize teslim hem de kargo ücreti ödemeden.