IMS AŞ


International Marketing Services A.Ş.SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünleri Neden Sandıktan alalım?

Üyelerimize özel olarak yapmış olduğu ürün satışları Ekonomik olduğu için sizleri de kazandırıyor. Ürünlerimiz garantili olarak adrese teslim ediliyor. Uygun Fiyat ve ödeme koşullarıyla PTT BYS ürün satışlarından bir telefon kadar yakınızda.

Ürünleri Nasıl Alabiliriz?

Ürünlerinin çeşitleri ve fiyatları ile ilgili bilgileri byspazari.net veya 0312 418-60-61/116-118-138-143 dahili numaralarımızdan alabilirsiniz.

Ürün Talebi ile ilgili Yapmamız Gerekenler Nedir?

1 adet Kampanya Senedi,1 Adet Sipariş Formu ve son aya ait onaylı maaş bordrosu ile ürünleri adrese ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Hangi çeşit ve Marka Ürünlerin Satılmaktadır?

Beyaz Eşya ve Televizyon : Altus-Arçelik-Ariston-Beko-Bosch-Indesit-Profilo-Regal-Samsung-Simfer-Vestel Bilgisayar : Acer-Asus-Dell-Fujitsu-Haier-Hp-Lenovo-Sony-Toshiba-Dente-Zotac Cep Telefonu : Apple-Blackberry-General Mobile-Htc-Huawei-Lg-Motorola-Nokia-Samsung-Sony Ericsson Elektronik Eşya : Canon-Goldmaster-Jameson-Lg-Panasonıc-Peak-Samsung-Seoul-Sony Fotograf Makinası ve Kamera : Canon-Fuji Film-Kodak-Nikon-Olympus-Panasonıc-Samsung-Sony Küçük Ev Aletleri : Arçelik-Arzum-Bosch-Braun-Philips-Samsung-Tefal Mobilya :Abode-Adore

Ürün Alımında Üst Limit Ne Kadar

Üyelerimiz 5.000,00 TL'yi geçmeyecek şekilde istediği kadar çeşitli ürün alabilir.

Kaç Taksit ve Kaç Defa Ürün Alabiliriz?

En az 4, en fazla 24 ay vadeyle ürün alınabilir.Tekrar ürün almak istediğinizde mevcut borcun tamamı kapatılarak yeni ürün talep edilebilir.

Sigorta Yaptırmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor?

Sandığımız 0312 418 60 61 / 122 dahili numaralarından gerekli bilgiyi alarak, kredi kartınıza vade farksız yapılmak koşuluyla güvenli olarak teninat altına alabilirsiniz. Poliçeleriniz adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Sigorta Yaptırmak İçin İstenilen Evraklar Nelerdir?

Yaptırılacak sigorta ve sigortalanacak değerin türüne göre istenilen evrakları 0312 418 60 6 1/122 dahili numaralarımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Tatil Kampanyası, Tur Organizasyonları ve Uçak Biletleri İle İlgili Bilgileri Nereden Öğrenebiliriz?

Tatil Kampanyası için resmi sitemiz bystatil.com adresinden gidilecek tatil yerleri ve özellikleri tur organizasyonları hakkında bilgi alabilirsiniz. Uçak bileti satışı ile ilgili ve diğer sorularınız için 0312 418 60 6 1 /138 dahili numarayı arayarak öğrenebilirsiniz.

Tatil Kampanyası, Tur Organizasyonları ve Uçak Biletleri İçin Nasıl Başvurabiliriz, Ödemeleri Nasıl Yapabiliriz?

Tatil kampanyası ve tur organizasyonlarında kampanya kredisinde olduğu gibi sizlere özel tatil kampanyası kredisi sağlanmaktadır. Bu kredi için de, diğer kampanya kredilerinde olduğu gibi 1 adet tatil kampanya senedi, 1 adet tatil başvuru formu, 1 adet taahhütname ve son aya ait onaylı maaş bordrosu ile başvurulabilinir. Tatil kampanyası ve diğer kampanya ödemelerinde kredi miktarı kişinin posta çek hesabına yatmamakta ve ürün bedeli firmaya sizin adınıza doğrudan ödenmektedir. Uçak biletleri satışlarında 0312 418 60 61 / 138 nolu dahili numaradan gerekli bilgiyi alabilir,kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.