IMS AŞ


International Marketing Services A.Ş.Hakkımızda

IMS TELEKOMÜNİKASYON İNŞAAT TURİZM GIDA ULUS.PAZ.ORGANİZASYON ve TİC.A.Ş.

 

Şirketimiz  24.10.2000 yılında,  PTT Biriktirme ve Yardım Sandığına  gelir kaydedici her türlü faaliyet ve hizmetleri siz değerli üyelerine sunmak için kurulmuştur.

 

Hem kazanın hem kazandırın politikasıyla yola çıkan şirketimiz her türlü beyaz eşya, elektronik cihazlar,bilgisayar, cep telefonu ve birçok ürün satışını sizlere sunmaktadır.Bu hizmetimize için www.byspazari.net adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 IMS A.Ş.  güvenilir sigorta firmaları ile Kasko, Trafik, Konut, İşyeri paket poliçeleri ile tam ve eksiksiz olarak değerlerinizi teminat altına almaktadır. Sigorta işlemleri için telefon numaramız 0 312 418 60 61- 122

 

Üyelerimize, güvenli ve ekonomik tatil kampanyası, yurt içi, yurt dışı tur imkânı ve uçak bileti satışları ile de hizmet verilmektedir. Telefon numaramız 0 312- 418 60 61 /138dahili yada www.bystatil.com web adresinden ulaşabilirsiniz.

 

IMS A.Ş. seçkin personel kadrosuyla hizmet için kurulmuş olup, siz değerli üyelerimizin talep ve istekleri doğrultusunda PTT Biriktirme ve Yardım Sandığı ile birlikte aynı binada hizmet vermektedir.